--

Dalaman Airport Rent A Car

KUR HESAPLA

loading
29.5.2017
Dalaman Airport Rent A Car

Dalaman Havaalanı Araç Kiralama

DTürkiye' mizin Turizm Cenneti Köşelerinden Mugla Dalaman Havalimanı vasitasiyla cok ziyaretci ceken ve konumu gereğince pek çok tatil beldesinin geçiş güzergahı veya merkezi konumdadır. Bu özelliği neticesinde şehirde bir çok konaklama, restoran ve gezi imkânını fazlasıyla sunmaktadır.

Dalaman Gezisi ve Araç Kiralama

Tarihte Karya bölgesi içerisinde yer aldığı bilinen Dalaman bulunduğu bölge gereği birçok doğal güzelliğe ve tarihe de ev sahipliği yapmaktadır. Kapıdağı nda Lidai, Lissay, Crya ve Kleopatra Hamamı, Şerefler de Kalynda ve kaya mezarları, Gökdağ da Likya kaya mağaraları, Kayadibi nde Likya kaya mezarları muhakkak görülmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca günümüzde sıkça denenen Likya Yolu yürüme denemelerinin bir bölümü de bu yerlerden geçmektedir.

Kişisel gezileriniz, ailenizle veya arkadaşlarınızla Dalaman'a yapacağınız seyahatler, dört dörtlük bir tatil olarak yasamak için AKM Rent A Car Araç Kiralama Hizmeti konusunda sizlere pek çok cazip alternatifler sunmakta. İster tatile çıkmadan önce ister se Dalamana gelir gelmez sizin için en uygun olan teklifi seçin ve ister birkaç saat, birkaç gün için, ya da bir hafta için rezervasyonunuzu hemen yaptırın. Dalaman oldukça merkezi bir konumda bulunması dolayısıyla bir çok yere buradan kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Araç kiralamanın büyük avantaj olduğu Dalaman, Muğla'ya 90 km. Marmaris'e 90 km. Köyceğiz'e 30 km. Göcek'e 25 km. Fethiye'ye 55 km. Ölüdeniz'e 70 km. mesafededir.
Dalaman Havalimanında Araç kiralama yaparsanız dilediğiniz şekilde istediğiniz saatte hemen çevrenizde Marmaris , Köyceğiz , Gocek, Fethiye, Ölüdeniz, Datca ve Kalkan gibi turistlik beldelerine ulaşmak ve vaktinizi en iyi degerlendirme imkanları olduğu gibi elinizin altında. Arkadaşlarınız ile ya da aileniz ile hem tatil yapıp hem dilediğiniz şekilde zaman tatilinizin tadını çıkartmak istersiniz AKM Car Rental sizin için aracınızı 5 dakika hazır edecektir.Ekstra prosedürle ve zaman kaybında öte anında ve ucuz araç kiralama.
İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Adana Şakirpaşa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarından direkt uçak seferlerinin bulunduğu Dalaman Havalimanı, yurtdışı uçuş ağı ile de ülkemizin önde gelen bağlantı noktalarından birisidir. Yani Dalamana gelmemek için hiç bir bahaneniz yok...

Dalaman’ da Gezilecek Yerler

Dalaman Havaalanı Çevresindeki Otoban ve Paralı Yollar
Dalaman Havaalanının yaklaşık 20 km doğusunda, Muğla-Fethiye yolu üzerinde bulunan ve Muğla'yı Antalya'ya bağlayan 950 metre uzunluğundaki Göcek Tüneli'nden geçişler ücretlidir.
Dalaman Havaalanı Yakınında Görülecek Yerler Fethiye, Ölüdeniz gibi birçok tatil beldesine araba ile ulaşılabilecek mesafede bulunan Dalaman çevresinde görülmeye değer sayısız merkez var, Dalaman bölgesinde kiraladığınız araba ile birkaç saatlik keyifli araba yolculuğu ile bu güzellikleri keşfedebilirsiniz.Dalaman araç kiralama

Akm Rent A Car ofisinden yapacağınız Araç kiralama işleminin ardından Dalaman’ı keyifle dolaşmanız dileğiyle İyi Tatilller Dileriz.
Akm Rent A Car Dalaman Araç Kiralama Ofisi
Adres: Kenan evren bulvarı N.115 Havalimanı Yolu Üzeri Dalaman

Telefon: 0 (252) 692 6295 veya Gsm: 0 (546) 918 9490

info@akmcarrental.com • Dalaman Airport Car Rental %>
  Dalaman Airport Car Rental

  Take your vacation with AKM Rent A Car. Dalaman Airport You can get a rental car by contacting us at 0 (252) 692 6295...

  17.6.2015
 • Places to Visit in Dalaman %>
  Places to Visit in Dalaman

  Places to Visit in Dalaman

  17.6.2015
 • Car Rental Service & Comfort Travel %>
  Car Rental Service & Comfort Travel

  Car Rental Service and Comfort Travel, What to Look for When Hiring a Car?

  6.6.2017
 • Remember to Split the Car for a Comfortable Vacation %>
  Remember to Split the Car for a Comfortable Vacation

  Remember to Split the Car for a Comfortable Vacation

  12.6.2017
 • The Most Comfortable Way to Travel %>
  The Most Comfortable Way to Travel

  The Most Comfortable Way to Travel

  20.6.2017
SOCIAL MEDIA MONITORING

You can win by following us on social media.

SHARE ON SOCIAL MEDIA

Share us at Social Media, we would be happy to serve your friends as well..

NEWSLETTER
By registering to our mailing list to be informed of all campaign and innovation. Be first notified from our Campaigns and Innovations
Kenan evren bulvarı N.115 havalimanı yolu üzeri Dalaman/Muğla/TURKEY+90 (546) 918 9490+90 (252) 692 6295
© 2020 akmcarrental.com
whatsapp